Kalender - Agenda

Voor de sport- en beweegactiviteiten die plaats vinden in Sporthal Het Anker kun je voor een totaal overzicht de Sportagenda op de website van SportService Zwolle bekijken. Via de sportkalender kun je je ook aanmelden voor de diverse activiteiten.

Voor vragen over de bovenstaande gratis activiteiten kan er contact opgenomen worden via 038-8515742 of via licht@ochetanker.nl.

Hieronder de agenda voor de komende periode. Zijn er activiteiten die je zelf graag wilt organiseren? Neem dan contact met ons op via beheer@ochetanker.nl of bel met 038-4212366.

We denken als Ontmoetingscentrum graag met je mee naar de mogelijkheden om nog meer inwoners in beweging te krijgen op sociaal, maatschappelijk en sportief gebied.

15 APR
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
15 APR
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
16 APR
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
16 APR
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
17 APR
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
17 APR
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
17 APR
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
17 APR
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
18 APR
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
19 APR
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
22 APR
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
22 APR
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
22 APR
Bijeenkomst Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
23 APR
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
23 APR
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
24 APR
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
24 APR
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
24 APR
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
24 APR
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
25 APR
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
26 APR
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
29 APR
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
29 APR
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
29 APR
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
30 APR
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
30 APR
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
1 MEI
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
1 MEI
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
1 MEI
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
1 MEI
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
2 MEI
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
3 MEI
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
6 MEI
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
6 MEI
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
7 MEI
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
7 MEI
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
8 MEI
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
8 MEI
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
8 MEI
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
8 MEI
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
9 MEI
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
10 MEI
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
11 MEI
Repair Café
Zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur
13 MEI
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
13 MEI
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
13 MEI
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
14 MEI
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
14 MEI
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
15 MEI
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
15 MEI
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
15 MEI
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
15 MEI
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
16 MEI
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
17 MEI
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
20 MEI
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
20 MEI
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
21 MEI
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
21 MEI
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
22 MEI
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
22 MEI
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
22 MEI
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
22 MEI
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
23 MEI
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
24 MEI
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
27 MEI
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
27 MEI
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
27 MEI
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
28 MEI
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
28 MEI
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
29 MEI
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
29 MEI
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
29 MEI
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
29 MEI
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
30 MEI
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
31 MEI
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
3 JUN
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
3 JUN
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
4 JUN
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
4 JUN
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
5 JUN
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
5 JUN
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
5 JUN
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
5 JUN
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
6 JUN
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
7 JUN
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
8 JUN
Repair Café
Zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur
10 JUN
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
10 JUN
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
10 JUN
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
11 JUN
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
11 JUN
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
12 JUN
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
12 JUN
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
12 JUN
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
12 JUN
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
13 JUN
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
14 JUN
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
17 JUN
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
17 JUN
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
18 JUN
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
18 JUN
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
19 JUN
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
19 JUN
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
19 JUN
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
19 JUN
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
20 JUN
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
21 JUN
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
24 JUN
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
24 JUN
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
24 JUN
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
25 JUN
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
25 JUN
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
26 JUN
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
26 JUN
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
26 JUN
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
26 JUN
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
27 JUN
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
28 JUN
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
1 JUL
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
1 JUL
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
2 JUL
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
2 JUL
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
3 JUL
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
3 JUL
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
3 JUL
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
3 JUL
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
4 JUL
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
5 JUL
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
8 JUL
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
8 JUL
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
8 JUL
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
9 JUL
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
9 JUL
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
10 JUL
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
10 JUL
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
10 JUL
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
10 JUL
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
11 JUL
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
12 JUL
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
13 JUL
Repair Café
Zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur
15 JUL
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
15 JUL
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
16 JUL
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
16 JUL
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
17 JUL
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
17 JUL
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
17 JUL
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
17 JUL
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
18 JUL
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
19 JUL
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
22 JUL
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
22 JUL
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
22 JUL
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
23 JUL
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
23 JUL
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
24 JUL
Beweegmakelaar
Woensdag van 09:00 tot 12:00 uur
24 JUL
Bootcamp 50+
Woensdag van 10:00 tot 11:00 uur
24 JUL
Sport en Spel
Woensdag van 11:00 tot 12:00 uur
24 JUL
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
25 JUL
Biljarten
Donderdag van 13:00 tot 17:00 uur
26 JUL
Spelletjes avond
Vrijdag van 19:00 tot 23:45 uur
29 JUL
Klaverjassen -recreatief-
Maandag van 13:00 tot 16:30 uur
29 JUL
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
30 JUL
Biljarten
Dinsdag van 13:00 tot 17:00 uur
30 JUL
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
31 JUL
Biljartvereniging Het Anker
Woensdag van 19:00 tot 23:00 uur
5 AUG
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
5 AUG
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
6 AUG
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
10 AUG
Repair Café
Zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur
12 AUG
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
13 AUG
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
19 AUG
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
19 AUG
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
20 AUG
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
26 AUG
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
27 AUG
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
2 SEP
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
2 SEP
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
3 SEP
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
9 SEP
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
10 SEP
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
14 SEP
Repair Café
Zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur
16 SEP
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
16 SEP
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
17 SEP
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
23 SEP
Wandel Challenge Zwolle
Maandag van 15:30 tot 16:30 uur
24 SEP
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
30 SEP
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
1 OKT
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
8 OKT
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
12 OKT
Repair Café
Zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur
14 OKT
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
15 OKT
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
22 OKT
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
28 OKT
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
29 OKT
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
5 NOV
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
9 NOV
Repair Café
Zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur
11 NOV
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
12 NOV
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
19 NOV
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
25 NOV
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
26 NOV
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
3 DEC
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
9 DEC
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
10 DEC
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
14 DEC
Repair Café
Zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur
17 DEC
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
23 DEC
Klaverjassen
Maandag van 19:00 tot 23:00 uur
24 DEC
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30
31 DEC
Warmlopers -startgroep 3-
Dinsdag vanaf 19:30